Hľadáme šikovných učiteľov!

Chcete učiť moderne? Chcete aby mali Vaši žiaci vždy dostupné vzdelávacie materiály? Radšej, ako nevhodné učebnice, by ste používali materiály vlastné? Radi by ste skúsili pracovať s Vašimi žiakmi prostredníctvom e-learningu?

Táto forma má niekoľko výhod:

  1. Umožňuje žiakom zvoliť individuálne tempo aj náročnosť vzdelávania sa.
  2. Učiteľovi umožňuje individuálny prístup k žiakom.
  3. Výučba nemusí byť absolútne e-learningová, je možné ju kombinovať s prezenčnou formou vyučovania.
  4. Žiakom, ktorí chýbajú, umožní systém dobrať si problematiku individuálne z domu, prípadne sa priamo zapojiť do vyučovania (ak sa im bude chcieť :-)).

Ak sa Vám táto forma výučby páči, máme pre Vás nasledovnú ponuku.

Do konca roka 2014 máte možnosť využívať náš e-learningový systém zdarma na tvorbu Vašich vlastných e-learningových kurzov.

Cieľom tejto ponuky je otestovať, či systém dobre pracuje a prípadne ho vylepšiť o Vaše pripomienky. Od januára 2015 bude prenájom nášho priestoru spoplatnený (poplatok sa bude týkať len využívania kurzu so žiakmi, umiestnenie kurzu na našich stránkach bude naďalej zdarma), ale dostanete aj možnosť finančného ohodnotenia. Ak nám dovolíte Vaše kurzy ponúknuť ďalším učiteľom, bude Vám vyplatený vopred dohodnutý podiel z poplatkov získaných za využívanie Vašeho kurzu,

V prípade záujmu o túto spoluprácu, resp. akýchkoľvek otázok nás informujte prostredníctvom nášho kontaktného formulára.