Ešte stále sa s nami môžete zoznámiť, alebo aj…

webinárová zoznamka s našimi eUčebnicami. Pre tých, ktorí sa nestihli zúčastniť našich predprázdninových termínov webinárov, alebo sa chcú do nich opätovne pozrieť, sú tu ďalšie termíny bezplatnej zoznamky Informatika s Alexandrou a Alexom.

Webinár je určený pre všetkých, ktorí by sa chceli pozrieť do našich učebníc informatiky, vyskúšať si ich, či dostať odpovede na svoje otázky. Nahliadneme spolu do prostredia a obsahu prvého aj druhého stupňa ZŠ a prislúchajúcich ročníkov osemročných gymnázií.

Nemusíte nikam chodiť, potrebujete len počítač s prístupom na internet, reproduktory alebo slúchadlá, najlepšie aj s mikrofónom (ak sa s nami chcete aj rozprávať, v opačnom prípade je možná textová komunikácia)  a trochu svojho času.

Môžete si vybrať jeden z týchto termínov:

  • 24.8. od 15:00 do 16:30 hodiny
  • 30.8. od 17:00 do 18:30 hodiny
  • 5.9. od 17:00 do 18:30 hodiny

Upozornenie

Pre používateľov našich eUčebníc budeme začiatkom septembra organizovať bezplatné webináre zamerané na konkrétnu prácu v učebniciach rôzneho typu (AA škola, Moodle). Vyššie uvedené webináre slúžia naozaj len na úvodné zoznámenie s ich obsahom, možnosťami, ktoré ponúkajú a prostrediami, v ktorých sú vytvorené.

Ak máte záujem o účasť na niektorej z webinárových zoznamiek, prihláste sa prosím prostredníctvom tejto prihlášky.

Tešíme sa na Vás!

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť