Otvárame náš internetový obchod

A je to tu! Otvárame náš internetový obchod. Odteraz budete mať na jednom mieste viac informácií o našej ponuke. Objednávanie bude pre vás oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Registrovaní užívatelia navyše nájdu vo svojom konte prístup ku všetkým faktúram a nemusia opakovane pri objednávke vypĺňať fakturačné údaje.  Ako to v našom obchode vyzerá?

V úvode si vyberiete (zatiaľ) z dvoch druhov produktov. Elektronické učebnice (eKnihy) programovania v Pythone a online eUčebnice informatiky.

V ponuke eKníh programovania nájdete aj výhodné balíčky pre učiteľov (učebnica + metodická príručka + testy k učebnici), alebo zvýhodnené ceny pri objednávke viac ako 10 ks učebnice.

 

Pri objednávke online eUčebníc informatiky nájdete triedenie podľa typu licencií. Hromadné školské objednávky sú samozrejme cenovo výhodnejšie.

 

 

Prehľadná a graficky pútavá ponuka jednotlivých eUčebníc vás určite zaujme. Dali sme si na nej záležať. ;o)

Po výbere konkrétnej eUčebnice nájdete podrobnejšie popísaný obsah, viac náhľadov do vnútra učebnice aj všetky potrebné informácie. Pri hromadných objednávkach škôl sme samozrejme zachovali možnosť objednávky licencií aj na jednotlivé polroky školského roku.

Novinkou v našom obchode je aj automatické generovanie zálohovej faktúry. Tú dostanete okamžite po odoslaní objednávky na mailovú adresu, ktorú ste pri objednávaní produktov uviedli. Až po úhrade dostanete riadnu faktúru.

Ale dosť bolo opisovania! Najlepšie bude, keď si náš nový obchod pozriete a vyskúšate sami.

Nech sa páči, vstúpte!

Upozornenie pre školy s deťmi zo sociálne slabého prostredia! Pokiaľ škola nemá vhodný zdroj, z ktorého môže týmto deťom učebnice zakúpiť, poskytneme im ich zdarma. Tieto deti neuvádzajte do počtu objednaných licencií, len ich počet uveďte do poznámky na záver objednávky. V prípade vysokých počtov sa zľava dojednáva individuálne.