Posledné online vzdelávania k práci s našimi eUčebnicami informatiky

V tomto roku nám v októbri pribudlo veľa nových škôl. Preto sme sa rozhodli vypísať ešte dva termíny bezplatných online vzdelávaní k práci s našimi eUčebnicami informatiky. Pretože sú učebnice pre 1. a 2. stupeň vytvorené v dvoch nezávislých systémoch, vzdelávania budú prebiehať osobitne pre učiteľov 1. a 2. stupňa. Pozrite si na čo sa môžete tešiť.

Nemusíte nikam chodiť, potrebujete len počítač s prístupom na internet, slúchadlá alebo reproduktory. Mikrofón je užitočný ale nie nevyhnutný, nakoľko je možné otázky klásť aj písomnou formou v okne chatu.
Počas webinára vás prevedieme obsahom eUčebníc, ukážeme ako ich používať, ako sa čo najjednoduchšie pripraviť na hodinu, ako hodnotiť prácu žiakov, alebo komunikovať s nimi v prostredí eUčebníc. Poskytneme aj rady, ako pripraviť žiakov na dištančné vzdelávanie v prípade uzavretia školy/triedy.
Vzdelávanie k eUčebniciam informatiky pre 1. stupeň prebehne v utorok 27.10. o 17:00 hodine.
Učitelia informatiky 2. stupňa ZŠ a príslušných ročníkov OG majú vyhradený termín 28. 10. o 17:00 hodine.
Pre prihlásenie vyplňte prosím nasledovný formulár.

 

Tešíme sa na spoločné online stretnutie!

PS: Ak by ste pozvánku na stretnutie nedostali do termínu konania vzdelávania, pozrite sa do spamu, prípadne koša mailovej schránky. Rozosielka prebieha automaticky v noci pred termínom. V prípade, že ju aj tak nenájdete, napíšte nám mail, pozvánku vám opätovne zašleme.