Vzdelávania Programovanie v jazyku Scratch Junior a Scratch

Ponúkame vám v tomto roku poslednú možnosť objednať si online vzdelávania Programovanie v jazyku Scratch Junior,  Scratch pre začiatočníkov a Scratch pre pokročilých (všetky aj s metodikou výučby programovania).  Školy, ktoré si objednali naše učebnice do 10. júla mohli (do 27.10. ešte môžu) využiť pri objednávke vzdelávaní zľavový kupón a získať tak spomínané vzdelávania zdarma.

Termíny vzdelávaní

Programovanie v jazyku Scratch Junior a metodika výučby programovania – 4.11. od 15:00 do 18:15 (vrátane prestávky), následné konzultácie v prípade záujmu prebehnú 11.11. – čas si dohodneme priamo na vzdelávaní

Programovanie v jazyku Scratch pre začiatočníkov – 5. a 12. 11. od 14:30 do 18:30 (vrátane prestávky)

Programovanie v jazyku Scratch pre pokročilých – 19. a 26. 11. od 14:30 do 18:30 (vrátane prestávky)

Priebeh

Vzdelávania prebehnú online. Nepotrebujete nikam chodiť, potrebujete len počítač s prístupom na internet,  reproduktory/slúchadlá a mikrofón. Otázky môžete samozrejme zasielať aj prostredníctvom chatu, jednoduchšia pre vás bude však hlasová komunikácia. Zo vzdelávaní sa bude robiť záznam, ktorý zašleme po spracovaní prihláseným účastníkom. V prípade, že sa ho v deň konania (celkom alebo čiastočne) nebudete môcť zúčastniť, neprídete o žiadne informácie.

Objednávka vzdelávania

Pre objednanie vzdelávania použite náš eObchod.