Webinárové zoznamky s našimi učebnicami informatiky

Tak, ako každý rok v tomto čase,  vám ponúkame bezplatné online zoznamky s našimi eUčebnicami informatiky. Pretože sú učebnice pre 1. a 2. stupeň ZŠ  vytvorené v dvoch nezávislých systémoch, vzdelávania budú prebiehať osobitne pre učiteľov 1. a 2. stupňa. Učebnice pre 2. stupeň ZŠ sú taktiež vhodné pre nižšie ročníky osemročných gymnázií.

Nemusíte nikam chodiť, potrebujete len počítač s prístupom na internet, slúchadlá alebo reproduktory. Mikrofón je užitočný ale nie nevyhnutný, nakoľko je možné otázky klásť aj písomnou formou v okne chatu.
Počas webinára vám ukážeme, čo učebnice obsahujú, ako sa s nimi pracuje, ako pomáhajú učiteľom pri príprave na vyučovanie, ako v nich môžete sledovať a hodnotiť prácu žiakov či komunikovať s nimi v prostredí eUčebníc. Ukážeme vám aj, ako učebnice podporujú dištančné vzdelávanie v prípade uzavretia školy/triedy.

Termíny zoznamiek:

  • 19. 5. o 17:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 1. stupeň ZŠ
  • 20. 5. o 17:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 2. stupeň ZŠ a OG
  • 26. 5. o 18:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 2. stupeň ZŠ a OG
  • 27. 5. o 18:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 1. stupeň ZŠ
  • 2. 6. o 14:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 1. stupeň ZŠ
  • 3.6. o 14:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 2. stupeň ZŠ a OG

 

Pre prihlásenie vyplňte prosím tento formulár.

 

Tešíme sa na spoločné online stretnutie!

PS: Ak by ste pozvánku na stretnutie nedostali do termínu konania vzdelávania (nájdete ju v hromadnej pošte), pozrite sa do spamu, prípadne koša mailovej schránky. Rozosielka prebieha automaticky deň pred termínom. V prípade, že ju aj tak nenájdete, napíšte nám mail, pozvánku vám opätovne zašleme.