Balíček pre učiteľa – Programovanie v Pythone (1. diel) – len pre učiteľov

19,90  s DPH (16,58  bez DPH)

Balíček pre učiteľa obsahuje: učebnicu Programujeme v Pythone (1. diel), Príručku pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone a Testy k učebnici Programujeme v Pythone.

Upozornenie! Produkt predávame IBA učiteľom. Z objednávky musí byť učiteľ a škola jednoznačne identifikovateľný. V opačnom prípade bude objednávka zamietnutá a platba bude vrátená, v prípade platby kartou znížená o naše poplatky.

Autor: Mgr. Peter Kučera

Formáty: pdf, epub, mobi

Katalógové číslo: 18ep05 Kategórie: ,

Popis

Učebnica dodržiava nielen didaktické zásady, ale zároveň aj podporuje kreativitu a hravosť, ktorá je v každom z nás. Je názorná, obsahuje množstvo praktických úloh, využíva grafické prostredie knižnice tkinter. Žiaci sa na začiatku naučia kresliť grafické útvary, používať cyklus a vetvenie, ovládať program klávesnicou a myšou. V závere budú tvoriť animácie a jednoduché hry. Učebnica obsahuje aj súbor úloh na opakovanie a ukážku záverečného testu. Viac informácií nájdete v popise samotného produktu.

Počet strán: 77

Príručka pre učiteľa obsahuje množstvo užitočných informácií, ktoré pomôžu učiteľovi pri vyučovaní programovania v Pythone.  Viac informácií nájdete v popise samotného produktu.

Počet strán:  137

Testy k učebnici – doplňujúci materiál k elektronickej učebnici. Pomôže učiteľom pri vyučovaní programovania v Pythone sadou cvičných i overovacích testov. Viac informácií nájdete v popise samotného produktu.

Počet strán: 117

Možno by sa Vám páčilo…