Creating with Python Vol. 3

8,90  s DPH (7,42  bez DPH)

Anglicky preklad tretieho dielu učebnice Programujeme v Pythone vás hlbšie zoznámi s pokročilejším programovaním v jazyku Python 3.  Učebnica je vhodná aj pre bilingválne vzdelávanie.

Počet strán: 149

Formáty: pdf, epub, mobi

Autor: Mgr. Peter Kučera, Mgr. Jaroslav Výbošťok

Katalógové číslo: 20ep7 Kategórie: ,

Popis

Anglicky preklad tretieho dielu učebnice Programujeme v Pythone vás hlbšie zoznámi s pokročilejším programovaním v jazyku Python 3. Nájdete v ňom dvojrozmerné polia, rekurziu a tvorenie fraktálov pomocou korytnačej grafiky. Medzi zaujímavé témy patrí aj objektové programovanie a práca s grafovými štruktúrami. Zoznámite sa s ďalšími možnosťami jazyka Python, ktoré vám pomôžu v tvorbe programov. Obsah plynule nadväzuje na prechádzajúce diely učebníc a predpokladá, že čitateľ sa s nimi už zoznámil.

Učebnica je určená nielen pre študentov pripravujúcich sa na štúdium informatiky na vysokej škole, ale aj pre ďalších záujemcov či samoukov. V učebnici nájdete množstvo praktických a riešených príkladov, úlohy na precvičenie, ale aj otázky, ktoré vás majú nabádať na premýšľanie, objavovanie súvislostí, diskusiu v skupine, experimentovanie, ale aj hľadanie chýb a intuitívne hľadanie optimálneho riešenia. Súčasťou učebnice sú aj zdrojové programy, vstupné súbory a obrázky.

Tvorcami učebnice sú skúsení učitelia stredných škôl. Témy v učebnici, úlohy aj otázky na premýšľanie sú overené v praxi u študentov maturitného ročníka.

Možno by sa Vám páčilo…