Testy k 1. dielu učebnice Programujeme v Pythone – len pre učiteľov

6,90  s DPH (5,75  bez DPH)

Doplňujúci materiál k elektronickej učebnici. Pomôže učiteľom pri vyučovaní programovania v Pythone sadou cvičných i overovacích testov.

Upozornenie! Produkt predávame IBA učiteľom. Z objednávky musí byť učiteľ a škola jednoznačne identifikovateľný. V opačnom prípade bude objednávka zamietnutá a platba bude vrátená, v prípade platby kartou znížená o naše poplatky.

Počet strán:  117

Formáty: pdf, epub, mobi

Autor: Mgr. Peter Kučera

Katalógové číslo: 18ep03 Kategórie: ,

Popis

Kniha obsahuje 44 praktických testov. Niektoré z testov sú pripravené v dvoch a niektoré aj vo viacerých variantoch. Jednotlivé varianty testu skúšajú rovnaké vedomosti a zručnosti a majú veľmi podobnú obťažnosť.

Testy sú odskúšané autorom na vyučovaní v 1. a 2. ročníku gymnázia. Každý test obsahuje informácie o odporúčanom čase riešenia, type testu, potrebných znalostiach, variante testu a jeho kóde.

Testy študenti riešia prakticky pri počítači v prostredí Python Idle. Svoje vypracované riešenie odovzdávajú elektronicky.

Kniha je členená na dve časti. V prvej časti sa nachádzajú testy, ku ktorým je k dispozícii aj riešenie a tiež návrh bodového hodnotenia testu. V druhej časti sú ďalšie testy bez riešenia a hodnotenia.

Možno by sa Vám páčilo…