Bezplatné online vzdelávania k práci s našimi eUčebnicami informatiky

Aktuálne vám ponúkame online vzdelávania, na ktorých vám ukážeme, ako pracovať s našimi eUčebnicami informatiky. Pretože sú učebnice pre 1. a 2. stupeň vytvorené v dvoch nezávislých systémoch, vzdelávania budú prebiehať osobitne pre učiteľov 1. a 2. stupňa.

Nemusíte nikam chodiť, potrebujete len počítač s prístupom na internet, slúchadlá alebo reproduktory. Mikrofón je užitočný ale nie nevyhnutný, nakoľko je možné otázky klásť aj písomnou formou v okne chatu.
Počas webinára vás prevedieme obsahom eUčebníc, ukážeme ako ich používať, ako sa čo najjednoduchšie pripraviť na hodinu, ako hodnotiť prácu žiakov, alebo komunikovať s nimi v prostredí eUčebníc. Poskytneme aj rady, ako pripraviť žiakov na dištančné vzdelávanie v prípade uzavretia školy/triedy.
Pre prihlásenie vyplňte prosím nasledovný formulár:

 

V prípade, že sa vám formulár nezobrazuje priamo na stránke (závisí to od použitého prehliadača a stupňa jeho ochrany), nájdete ho tu.

Tešíme sa na spoločné online stretnutie!

PS: Ak by ste pozvánku na stretnutie nedostali do termínu konania vzdelávania, pozrite sa do spamu, prípadne koša mailovej schránky. Rozosielka prebieha automaticky v noci pred termínom. V prípade, že ju aj tak nenájdete, napíšte nám mail, pozvánku vám opätovne zašleme.