Bezplatné online zoznamky s našimi učebnicami informatiky

Aktuálne vám ponúkame bezplatné online zoznamky s našimi eUčebnicami informatiky. Pretože sú učebnice pre 1. a 2. stupeň ZŠ  vytvorené v dvoch nezávislých systémoch, vzdelávania budú prebiehať osobitne pre učiteľov 1. a 2. stupňa. Učebnice pre 2. stupeň ZŠ sú taktiež vhodné pre nižšie ročníky osemročných gymnázií.

Nemusíte nikam chodiť, potrebujete len počítač s prístupom na internet, slúchadlá alebo reproduktory. Mikrofón je užitočný ale nie nevyhnutný, nakoľko je možné otázky klásť aj písomnou formou v okne chatu.
Počas webinára vám ukážeme, čo učebnice obsahujú, ako sa s nimi pracuje, ako pomáhajú učiteľom pri príprave na vyučovanie, ako v nich môžete sledovať a hodnotiť prácu žiakov či komunikovať s nimi v prostredí eUčebníc. Ukážeme vám aj, ako učebnice podporujú dištančné vzdelávanie v prípade uzavretia školy/triedy.

Termíny webinárových zoznamiek:

  • 2. 9. 2021 o 17:00 – webinárová zoznamka s učebnicami pre 2. stupeň ZŠ a OG
  • 2. 9. o 18:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 1. stupeň ZŠ
  • 7. 9. o 17:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 2. stupeň ZŠ a OG
  • 9. 9. o 17:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 1. stupeň ZŠ
  • 14. 9. o 17:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 1. stupeň ZŠ
  • 16. 9. o 17:00 hod. – webinárová zoznamka s učebnicami pre 2. stupeň ZŠ a OG

Pre prihlásenie vyplňte prosím tento formulár.

 

Tešíme sa na spoločné online stretnutie!

PS: Ak by ste pozvánku na stretnutie nedostali do termínu konania vzdelávania (pozor, je to hromadná pošta, nájdete ju teda medzi reklamou alebo automatickými mailami), pozrite sa do spamu, prípadne koša mailovej schránky. Rozosielka prebieha automaticky deň pred termínom. V prípade, že ju aj tak nenájdete, napíšte nám mail, pozvánku vám opätovne zašleme.